Blog

Co brać a czego się wystrzegać?

Wielu laików sportowych nie może pochwalić się wiedzą co brać na przyrost masy mięśniowej a czego lepiej nie. Jakie odżywki na masę? To pytanie zadaje sobie wiele osób a szczególnie mężczyzn, którzy niestety do tej pory nie mogli pochwalić się imponującą muskulaturą. A szczególnie co brać kiedy wokół nas jest tyle kolorowych opakowań? Każde z nich zapewnia, że po ich zażyciu nastąpi szybki efekt. Jednak czy to jest do końca prawda?

Trening pozwalający budować masę mięśniową

Bardzo szczupłe, zgrabne i filigranowe sylwetki dawno wyszły z mody. Teraz nastał czas na umięśnione figury, dlatego o takie każdy, kto dba o swoją prezencję, stara się zawalczyć. Droga do tego celu musi obejmować przede wszystkim właściwe treningi nastawione na budowanie masy mięśniowej. Na czym będą one polegać?

Trening konieczny

Trening na siłowni to dla bardzo wielu osób rzecz powszechna i bez niej już się po prostu nie obywają. Siłownia dzisiaj jest miejscem, w którym nie tylko można solidnie poćwiczyć i przy tym zadbać o swoją sylwetkę, ale także nawiązać szereg znajomości. To taki dodatkowy walor tego rodzaju miejsc.

Full Body Workout

Gdy chcemy osiągnąć wymarzoną sylwetkę, musimy połączyć systematyczną aktywność fizyczną wraz z odpowiednią dietą - taką, w której przeważają białka i tłuszcze kosztem prostych węglowodanów. Następnie możemy zacząć rzeźbić swoje ciało, jednak pamiętajmy, że przypadkowo wykonywane ćwiczenia nie na wiele się zdadzą.