Blog

Najlepsze treningi na piękne ciało!

Lato nadchodzi wielkimi krokami, zatem już dziś trzeba pomyśleć o tymże jak będzie przedstawiało się własne ciało w współczesnym sezonie. Jak wiadomo, oprócz diety wyjątkowo ważne są ćwiczenia ruchowe.

Ostatnio nadzwyczaj powszechny jest trening fbw - full body workout - nazywany jest treningiem całego ciała. W czasie pełnej sesji, trening fbw ćwiczymy całe partie mięśniowe. Jest to nadzwyczaj funkcjonalny trening, bo oszczędzamy czas też często zmieniamy ćwiczenia dzięki czemu trening fbw nie jest nudny .Warto dodać iż przy tym budujemy masę mięśniową. 

Także trening obwodowy jest niesłychanie atrakcyjną opcją. Skierowany jest do osób które oczekują szybkich efektów własnych zajęć. Trening obwodowy sprawia, iż rozwijamy wszystkie partie mięśniowe jak również powiększamy swoją wytrzymałość. Dodatkowym plusem jest to że łatwo spalamy kalorię.

Jestem pewna iż decydując się na zajęcia ruchowe wybierzecie albo trening fbw, bądź trening obwodowy. Pamiętajcie wszak że żeby otrzymać idealną figurę istotne jest to ażeby trening był regularny a dodatkowo przy tym idealny.