Blog

Czy fitness to dobre rozwiązanie?

Każdy w pełni ma świadomość, iż największa praca to praca nad sobą. Nie bez powodu Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska - królowe polskiego fitnessu - w obecnym czasie zyskały naprawdę niezwykle na popularności. Ich motywacyjne publikacje, żywieniowe porady oraz planowanie wyzwań pozwoliły zmienić podejście do życia wielu kobiet a także mężczyzn.

Osiągnij doskonałą sylwetkę

Każdy marzy o idealnym ciele. Obojętnie, czy jest to kobieta, czy mężczyzna. Idealne i atrakcyjne ciało stało się niesamowicie modne i jest bardzo pożądane.

Jak znaleźć wsparcie dla ciała?

Sklep odżywki - co to w ogóle może być? Czy oznacza to suplementy dla roślin, które wspomogą ich bujny rozrost? Czy raczej o inny rodzaj suplementów? W tym momencie chodzi tu o suplementy dla wyczynowców dzięki którym osiągają oni jeszcze lepsze wyniki w sporcie.

Najlepsze treningi na piękne ciało!

Lato nadchodzi wielkimi krokami, zatem już dziś trzeba pomyśleć o tymże jak będzie przedstawiało się własne ciało w współczesnym sezonie. Jak wiadomo, oprócz diety wyjątkowo ważne są ćwiczenia ruchowe.

Skuteczne ćwiczenia trening na rzeźbę

Osoby początkujące w świecie kulturystycznym nie do końca zwykle wiedzą, które ćwiczenia na rzeźbę wykonywać. Okazuje się, że nie jest to tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać. Przede wszystkim jednak trzeba zdecydować się na rodzaj ćwiczeń, aby móc go potem swobodnie modyfikować.