Blog

W jaki sposób najszybciej zbudować masę mięśniową i pozbyć się niechcianego tłuszczu?

W momencie, gdy podejmujesz decyzję o wyrzeźbieniu sylwetki z pewnością zadajesz sobie pytanie jakiego typu odżywki na masę mięśniową można zastosować, aby przyspieszyć osiągnięcie pożądanych rezultatów. Na początku przygody z treningami na siłowni najlepiej zastosować odżywki proteinowe w połączeniu z kreatyną oraz witaminami. 

Jak trenować w mieszkaniu?

To pytanie zadaje sobie każdy, kto wpada na pomysł, aby pracować nad własną sylwetką w domowym zaciszu zamiast zapisać się na siłownię. A więc jak ćwiczyć w domu? O czym powinniśmy pamiętać? Przede wszystkim powinniśmy pomyśleć o miejscu, gdzie będziemy wykonywać ćwiczenia oraz odpowiednio je przygotować, przesunąć przeszkadzające przedmioty, przenieść dywan itp.

Moda na wspaniałą sylwetkę

Kończy się kolejny piękny rok 2017, nowy rok za pasem, lada chwila do nas nadejdzie. Pojawi się czas na nowe plany, jak co roku zresztą. Nawał osób bierze sobie za cel wypracowanie perfekcyjnej sylwetki przed labą. Jednak nie jest to takie przyjemne.

Jak wyrzeźbić swoją sylwetkę?

Jeżeli zależy ci na swoim wyglądzie, to powinieneś stosować właściwą dietę prozdrowotną oraz pamiętać o tym, by zachować aktywność fizyczną. Najbardziej skuteczne są w tym przypadku ćwiczenia na siłowni, aczkolwiek można to robić samemu w domu wykorzystując do tego właściwe ciężary. 

Jak wyglądają początki ćwiczeń na siłowni

Każdy szanujący się miłośnik kulturystyki musiał kiedyś zacząć swoją przygodę ze sportem. Teraz może na to patrzyć z lekkim zażenowaniem lub uśmiechem. Ilość błędów jakie się popełnia w pierwszym okresie fascynacji treningiem siłowym jest zaskakująca. Zbyt duże ciężary, brak prawidłowej diety czy zbyt dynamiczne przejście do zaawansowanej suplementacji.