Blog

Najlepsze ćwiczenia na masę

Jeśli myślisz o podwyższeniu masy mięśniowej to możesz się zainteresować treningiem na siłowni i odpowiednią dietą. Pewnym z najciekawszych treningów dzięki, któremu w szybkim okresie wyrobisz mięśnie jest trening fbw. Przez skrót fbw mamy na myśli Full Body Workout czyli rozwój całego ciała. 

Jak ćwiczyć w mieszkaniu, by pojawiły się efekty?

Wielu ludzi zastanawia się, w jaki sposób mogą odbywać treningi oni w ogóle nie wychodząc z mieszkania. Czy w tym też razie na efekty trzeba będzie oczekiwać bardzo długo? Czy jest sens odbywania treningów bez dodatkowego osprzętu lub z niewystarczającą jego ilością?

Plan treningowy jaki doprowadzi nas do rzeźby

Wielu mężczyzn marzy o prawdziwej rzeźbie. Wiem, co głoszę. Można stwierdzić, że mówimy o takiej naturze mężczyzn. Co należy uczynić, by sny były rzeczywistością? Moim przekonaniem jest tylko i wyłącznie jedno rozwiązanie. Jak myślicie, co jest owym wyjściem? Jeżeli nie domyślacie się to teraz mówię. 

Co brać a czego się wystrzegać?

Wielu laików sportowych nie może pochwalić się wiedzą co brać na przyrost masy mięśniowej a czego lepiej nie. Jakie odżywki na masę? To pytanie zadaje sobie wiele osób a szczególnie mężczyzn, którzy niestety do tej pory nie mogli pochwalić się imponującą muskulaturą. A szczególnie co brać kiedy wokół nas jest tyle kolorowych opakowań? Każde z nich zapewnia, że po ich zażyciu nastąpi szybki efekt. Jednak czy to jest do końca prawda?

Trening pozwalający budować masę mięśniową

Bardzo szczupłe, zgrabne i filigranowe sylwetki dawno wyszły z mody. Teraz nastał czas na umięśnione figury, dlatego o takie każdy, kto dba o swoją prezencję, stara się zawalczyć. Droga do tego celu musi obejmować przede wszystkim właściwe treningi nastawione na budowanie masy mięśniowej. Na czym będą one polegać?